Meghan Markle, Kate Middleton’a gizli bir mesaj mı gönderdi?

Moda uzmanına göre, Meghan Markle son halka açık görünümünde Kate Middleton’a gizli bir mesaj gönderdi. 21 Mart’ta Los Angeles Çocuk Hastanesi’ni ziyaret ederken, Sussex Düşesi, £2,776’lık bir elbise giydi ve ilkbaharı temsil eden çiçekli bir kıyafetle ortaya çıktı. Ancak, 42 yaşındaki Markle, sadece ilkbaharın başlangıcını işaretlemekle kalmamış olabilir, aynı zamanda Kate’e de “zeytin dalı uzatıyor” olabilirdi.

Fabulous Dergisine ‘Kraliyet ailesi, giysilerini ince mesajlar iletmek için kullanmakla ünlüdür,” açıklamasını yapan moda Amber, ‘Meghan, giysilerini bakış açılarını değiştirmek için kullanmayı becermiş. “Düşes, açıkça çiçekli kıyafetiyle bir mesaj gönderiyordu.”

Hastane ziyaretinden gelen resimler, bir grup çocuğa kitap okurken onları eğlendirdiğiniAncak Amber’a göre, o sadece çiçekleriyle çocukların günlerini aydınlatmaya çalışmıyordu.

“Onunla saf, iyimserlik ve dostluk anlamına gelen çiçekler, büyümeyi ve açmayı temsil eder” diyor. “Ve oldukça dokunaklı bir şekilde, çiçekler affetmeyi simgeler.

“Meghan,Kate’e zeytin dalı uzatıyor olabilir mi?

“Düşes, hayatında heyecan verici yeni bir bölüme adım atarken, geçmiş olayları arkasında bırakmak ve yeni, taze bir senaryo yazmak istiyor gibi görünüyor.

“Kuşkusuz, Meghan’ın son birkaç yılın olaylarını geride bırakmak istediği açıktır.”

Geçen ay, iki çocuk annesi olan Meghan, yeni bir Instagram markası olan American Riviera Orchard’ı başlattı.

Endüstri içinden kaynaklar, sitenin yaşam tarzı içeriğini tanıtmaya ve mutfak eşyaları gibi ev, gıda, bahçe ve yaşam tarzı ürünleri satmaya odaklanacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x