CAKE Coin ve Bu 5 Kripto Para İçin Sıcak Gelişmeler Var!

Grayscale kısa süre önce Coinbase Prime yüklü miktarda BTC transfer etti. Tron mucidi Justin Sun, ether.fi’ye 120.000 ETH yatırdı. Tether’in piyasa değerine göre Starbucks’ı geçti. Worldcoin, Orb yazılımı için üçüncü taraf denetim sonuçlarını aldığını açıkladı. PancakeSwap (CAKE Coin), yarın önemli bir duyuru yapacaklarını paylaştı. Polyhedra Network 1 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaştı. İşte detaylar…

CAKE Coin ve bu 5 kripto para için önemli haberler var!

Grayscale Coinbase Prime’a yaklaşık 5.316 BTC transfer etti

Arkham’ın 14 Mart tarihli verilerine göre, Grayscale kısa süre önce Coinbase Prime adresine yaklaşık 381 milyon dolar değerinde 5316,992 BTC transfer etti. Ayrıca Grayscale, yaklaşık 133 milyon dolar değerindeki 1860.804 BTC’yi de iki yeni adrese taşıdı.

Justin Sun, ether.fi’ye 120.000 ETH yatırdı

EmberCN’ın izlemesine göre, Tron mucidi Justin Sun, ether.fi’ye 120.000 ETH (yaklaşık 480 milyon dolar) yatırdı. Sun, bu işlem gün gerçekleştirdi. Adres daha önce 8 Şubat’tan 25 Şubat’a kadar bir CEX para çekme ve on-chain satın alma yoluyla ortalama 2.869 dolar fiyatla 173.800 ETH satın almıştı. İşleme konu olan ETH’nin şu anki değeri 693 milyon dolar.

Stablecoin devi Tether’in piyasa değeri Starbucks’ı geride bıraktı

Tether’in piyasa değeri (103,15 milyar dolar) Starbucks’ı (102,66 milyar dolar) geçerek 8marketcap verilerine göre küresel varlık piyasası değerinde 164. sıraya yükseldi.

WorldCoin’in bir yan kuruluşu olan Orb yazılımı bir denetimden geçti

Worldcoin, Orb yazılımı için üçüncü taraf denetim sonuçlarını aldığını duyurdu. Denetimi Trail of Bits gerçekleştirdi. Şirket “projenin hedefleriyle ilgili doğrudan istismar edilebilir herhangi bir güvenlik açığı” bulamadıklarını belirtti. Trail of Bits’in raporunun tamamının bugün yayınlanması bekleniyor.

PancakeSwap (CAKE Coin) ekibi beklentileri artırdı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, PancakeSwap (CAKE Coin) ekibi birkaç gün önce de 15 Mart tarihini işaret eden bir paylaşım yaptı. PancakeSwap (CAKE Coin), bugün içinde bu heyecanı ikiye katladı. Altcoin ekibi projenin resmi X hesabından yarın önemli bir duyuru yapacaklarını paylaştı. Bu son paylaşım yarın gelecek olan duyuruya karşı beklentileri artırdı.

Bu duyurudan sonra CAKE Coin fiyatı 4,60 dolardan 5,2 dolara kadar yükseldi. Bununla birlikte daha sonra irtifa kaybetti. CAKE Coin, yazı sırasında günlük bazda %2,4 artışla 4,76 dolardan işlem görüyordu.

Polyhedra Network, 1 milyar dolarlık değerlemeye ulaştı

Polyhedra Network 1 milyar dolarlık çığır açan bir değerlemeye ulaştı. Bu, ileri görüşlü Polychain Capital tarafından yönetilen 20 milyon dolarlık stratejik finansman turunun hemen ardından geldi. Animoca Brands, Hashkey Capital, Longhash Ventures, Emirates Consortium ve Mapleblock Capital gibi yatırımcılardan oluşan bir konsorsiyumun katıldığı bu tur, Polyhedra’nın vizyonuna piyasanın duyduğu güçlü güvenin bir göstergesi.

Son finansman turu, daha önce 25 milyon dolar temin eden Polyhedra için bir dizi başarılı sermaye artırımının bir parçası. Bu turlar, şirketin Web3 altyapısına yönelik yenilikçi yaklaşımını destekliyor. Böylece, gelişmiş zero-knowledge proof (ZKP) teknolojisi aracılığıyla gizliliğe odaklanmasına yardımcı oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x